סדנאות

            הכי טוב בדרך- סדנת הדגל

 

סדנת הדגל שלנו המשלבת טעימות ממגוון עולמות ומבוססת על רב המכר "הכי טוב בדרך"

והשיטה הנותנת דרך ברורה לחיזוק הערכה עצמית, מיקוד למטרות, ניהול משברים וצעדים להגשמה עצמית.
 הצוותים מטיילים בטבע ומתמודדים במשימות מגוונות הדורשות מהם להתמודד עם אתגרים כגון אש, הובלה באי וודאות, מעגל כח, ועוד. 

מבין הנושאים המרכזיים של הפעילות:  מנהיגות אישית, העשרה וFUN, תקשורת בינאישית, מכירות וכו'. 

סיכום הסדנה במתחם מאובזר בשטח הכולל מחצלות וכריות.

 הסדנה מאפשרת לעובדים לראות מעבר וללמוד על עצמם ועל יכולת ההתמודדות האישית שלהם. ולהבחין גם ביכולות חבריהם לצוות וכיצד יחדיו ניתן להשיג יותר גם בשטח ובעיקר בעבודה משותפת עם חבריהם לצוות לאחר הסדנה.

 הסדנה מתאימה כפעילות גיבוש צוותית לקבוצת עובדים גדולה, ומחזקת את התוצרים והחיבור בין העובדים לטווח ארוך גם אחרי הפעילות עצמה. 

מבדיקה שעשינו בוגרי הסדנה ממליצים עליה גם לאחר תקופה של חודשים קדימה ונהנים מתוצאותיה לאורך זמן. 

תרגילים מיוחדים במסגרת הסדנה: 

מיתרונות הסדנה:

 הדרך:  

 • הליכה קלה בטבע - להוציא את החבר'ה מאזור הנוחות לאזור הכיף.
 • תרגילי צוות מהנים מאתגרים ומרתקים + ניתוח ולמידה
 • ניתוח וסיכום: בסוף הפעילות נשב לדיון בדרכים ליישום מעשי בחיינו. מהנאה להנעה!

 השיטה: שימוש בידע קדום מעולם הטבע והמקורות ותרגומו באופן מרתק ומהנה לאבני דרך פרקטיות. דוגמאות מוכחות מחילוצי שטח, הישרדות מדברית, בעלי חיים וגיבורי התנ"ך. בסוף כל פעילות כל משתתף בוחר כלי אחד אותו הוא הולך ליישם מידית באופן אישי ומקצועי. שיפור בתחומי מנהיגות, כסף, בריאות, אהבה, ניהול משברים.
 

 

GETAWAY

 משחק אפליקציה נווט ומשימות בדרך להצלת טייס משטח אויב סדנה זו היא בעצם משחק אינטראקטיבי מרגש בו כולם משתתפים, מנווטים, מאותגרים ורק הכי טובים מנצחים. בעולם שבו כולנו צמודים לטלפון הסלולרי שלנו ללא הפסקה, החלטנו להשתמש בו כדי להתנסות בחוויה שונה "מחוץ לקופסא". במסגרת הסדנה כל קבוצה מקבלת מפת קוד עם תחנות פזורות ברחבי השטח ונדרשות באופן עצמאי לנווט דיגיטלית ולמצוא את מיקום המשימה - דו קרב - אתגר מטרת הקבוצה: לבצע את המשימה בדרך הטובה ומהירה ביותר עליהם לצלם ולדווח, למצוא ולאסוף חרס עתיק עם אות לקוד הסודי על מנת לקבל את הרמז לאתגר הבא ו.. לרוץ! השילוב המושלם של צוותים קטנים, שטח וטכנולוגיה יוצר חוויה מרתקת ומהנה כאשר בסיום הפעילות הקבוצה אשר הביאה את הקוד הנכון מנצחת                                                                                                                

     

 

"הלביאה שבך" סדנת נשים מנהיגות שינוי

 הסדנה למיצוי העוצמה הנשית הכי עמוקה, מצחיקה ומרגשת שלנו... למה? כי עם נשים אפשר להגיע לתוצאות בלתי צפויות והרבה יותר טובות ברוב התחומים. בסדנה תקבלו: כלים לשיפור הערכה עצמית - שימוש באינטואיציה הנשית ככלי עזר - ניהול נכון של רגש והגיון - התמודדות עם מצבי משבר באופן יעיל - חיוביות ושמחה ככלי להצלחה - תרגילים מדליקים לשיפור תקשורת וחוסן - השראה מדמויות תנכיות נשיות - חכמת החיות ועוצמת הנקבות - יצירת הזדמנות לביטוי אישי מתוך נקודות החוזק והעוצמה הקיימים בך - התמודדות עם קשיים ופחדים תוך הצבת מטרה ומציאת הדרך להגשמתה. הסדנה יכולה להתקיים במגוון סגנונות - בזוגות, צוותים, כקבוצה או לבד. בסדנה הזו אתן בעיקר   מדברות, פועלות, צוחקות מהמתרחש סביבכן.. והמשימות הן רק הטריגר. ß המיוחדים שלנו: 

סדנאות מנהלים

 לדרגי ניהול ולמועמדים לתפקידים בעלי אחריות משמעותית בחברה אנו מציעים סדנאות ייעודיות, עמוסות בתכני עומק המותאמים לערכי החברה וחזונה, תוך מיקוד להשגת מטרות ברורות, מדידות ומתואמות מראש. תוכניות הלימוד למנהלים כוללות נושאים מגוונים בהתאמה לדרישות החברה, ביניהם: 

 • פיתוח מנהיגות - סדנת התפתחות אישית בה יילמד סוד ההצלחה של מנהיגים ומובילים, נלמד מהטובים ביותר ונקבל כלים להשיג את המטרה ולהוביל אחרינו אחרים בהנאה והנעה.
 • חזון וערכי החברה - במסגרת הסדנה יבנה הניסוח הנכון וההטמעה המעשית של החזון וערכי החברה. הפעילות מתאימה לחברה שיש לה כבר חזון וערכים וגם למי שמעוניינים בכתיבת החזון וערכי החברה במסגרת הסדנה.
 • תקשורת מקדמת - בסנדה זו נלמד כיצד להעביר מסרים, לרתום אחרינו את הצוות והעובדים ואיך בפשטות "לגרום לדברים לקרות" מגוון הכלים וההתנסות המעשית ישמשו את המשתתפים לטווח ארוך בתפקידי הניהול והמנהיגות עמם יתמודדו במציאות חייהם הן בעבודה והן בחיים הפרטיים.
 • ניהול משברים - התמודדות יעילה ובונה, נלמד כיצד להתמודד עם הבלתי צפוי, כולל הכנה נפשית למשבר הבא וכלים להתמודדות בשטח במקרי קיצון.
 • לחץ ושחיקה - במקום בו התפקיד מחייב, והאחריות רבה, ניתן לכם את הכלים להתמודד בצורה חכמה יותר ושלווה יותר עם מצבי משבר ומקרי קיצון ועבודה בתנאי לחץ
 • סנכרון ממשקי בכירים - שיפור התאום בין המחלקות, הסינרגיה בין הבכירים בארגון, דרכים כלים ושיטות עבודה נוחות המותאמות לסגנונות עבודה שונים ואנשים שונים.
 • פיתוח יצירתיות בעסקים - סדנה זו מצוינת לאנשי מכירות, נציגי שירות, מפתחי מוצר ואנשים העוסקים בעבודה יצירתית ושוחקת. בסדנה יקבלו כלים להתמודדות עם הצורך להמציא את עצמם מחדש כל הזמן ואיך לעשות זאת באופן שיביא תוצאות פורצות דרך.

 הסדנאות מתקיימות בפורמטים שונים כגון: 

 • סדנת שטח של יום אחד או יומיים מרוכזים
 • השתלמות באולם מתאים, באתר החברה או באתר חיצוני
 • קורס המורכב מסדרת מפגשים העוסקים כל פעם בנושא אחר ועוקבים אחר השגת היעדים שנקבעו ונבנו בתיאום מראש ועפ"י דרישות החברה.

בעקבות מנהיגי התנ"ך - טיולי אקשן בשטח

 הטיולים מתקיימים בשטח ובהשראת סיפורים מהמקורות, כל טיול מתקיים במקום בו התרחש עפ"י המקורות. וככה מתחברים המשתתפים בצורה מוחשית וחווייתית ביותר לתקופה ולאירוע.

ניתן לקיים יותר מטיול אחד ולעבור במספר אתרים במסגרת הסדנה, אנו נמליץ לכם הן על האיזור המתאים ביותר לציבור המשתתפים שלכם והן על נושא הסדנה והמקרה בו עוסקת הסדנה בהתאם לנושאים שתרצו לקדם בסדנה זו. הסדנאות מלוות בצוות של מדריכי טיולים מיומנים, ולעתים גם בשחקנים מחופשים או שחקנים סמויים שמתערבבים בפעילות. ועוד והפתעות רבות שאנו מכינים לכם בשטח במטרה להמחיש את התקופה והאירועים שקרו במקום, למשתתפי הסדנה בצורה חווייתית מהנה ושוברת שגרה.  

 מאחר ומדובר בסיורים וטיולים באתרים שונים בארץ, ניתן לקיים את כל הסדנאות גם באנגלית לאוכלוסייה שמגיעה מחו"ל, תיירים, אורחים ובכירים. 


סדנאות הורים וילדים - בני ובנות מצווה

 פעילות מיוחדת המשלבת טיול עם משימות מדליקות ותכנים מעצימים להורים וילדים, נושאי הסדנה עוסקים בתחומים של קבלת אחריות, תקשורת בונה וחיבור משפחתי. חוויה מרתקת הכוללת המון כיף עם ערך מוסף הנשאר כזיכרון וחוויה מעצימה להורים ולילדים לכל החיים!  לחצו לצפייה בהמלצת יו"ר ועד עובדי חב' החשמל סדנה זו מתקיימת כבר שנים בחברות גדולות בארץ, הביקורות מדהימות וההמלצות רבות. נשמח להציע גם לכם לקיים סדנאות אלו לעובדיכם מכל הדרגים יחד עם ילדיהם, בדגש על בני ובנות מצווה אך לא רק. אנו ערוכים לקיים פעילות זו לילדים בגילאים שונים יחד עם הוריהם. הערך המוסף של פעילות המוזמנת על ידי החברה לכלל ההורים העובדים בחברה וילדיהם, מעצימה רבות את ערך החברה בעיני העובדים, והערכה זו ניכרת לאחר הסדנה בנאמנות ומסירות העובדים הללו, לחברה שמכירה בילדיהם כנכס שחשוב לטפח גם כן. העובדים שלכם ישיבו לכם פי כמה וכמה אם תאפשרו להם להשתתף בפעילות שכל כולה "הורה וילד"!